yournamehereqtc Postep

Jak zaimponować kobiecie?

Mężczyźni szukają sposobów na to, aby zaimponować kobietom. Każdy z nich chce się wykazać i udowodnić, ze potrafi robić pewne rzeczy lepiej niż inni, a może nawet lepiej niż ona sama. Ostatnio zapanowała więc moda na to, że panowie zdobywają serca kobiet tym, że gotują. Tak przez żołądek do serca ma ostatnio odwrotne zastosowanie. To panowie zapraszają panie na zrobione przez siebie kolacje czy obiady, nie odwrotnie.

Co więc zaserwować kobiecie, gdy chcemy po raz pierwszy wykazać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Czy lepiej postawić na kuchnię klasyczną czy nowoczesną. Kuchnia klasyczna to coś, co nam samym kojarzy się z dzieciństwem. Z daniami, które serwowała nam mama czy babcia. Można jednak domyślić się, że te potrawy – tradycyjne polskie dania są mało sexy, są bardzo kaloryczne i podanie kobiecie schabowego czy mielonego z buraczkami może odnieść efekt przeciwny do zamierzonego.

Dlatego w przypadku takich sytuacji bardziej sprawdzi się raczej kuchnia nowoczesna. Kuchnia egzotyczna, kuchnia lekka, kuchnia niebanalna. Oczywiście jednak niezależnie od tego, jaką kuchnię wybierzemy i co przygotujemy dla naszej wybranki powinniśmy pamiętać o ważnej rzeczy, mianowicie o afrodyzjakach. Te przyprawy czy składniki sprawią, że serce naszej wybranki zabije szybciej. Jednym z nich są niewątpliwie szparagi.

A ponieważ zbliża się sezon na nie warto zaprosić swoją ukochaną na kolację, której daniem głównym są szparagi. Z pewnością osiągniemy zamierzony cel.