yournamehereqtc Postep

Top model

akrobatyka dla dzieci poznań

„Top Model” od kilku lat jest jednym z popularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Po raz pierwszy został on wyemitowany przez stację TVN we wrześniu 2010 roku.

Od tego czasu powstało już łącznie pięć edycji. W pierwszych trzech o tytuł top model walczyły wyłącznie kobiety w wieku 18-27 lat.

W kolejnych dwóch szanse zostały wyrównane i do walki mogli przystąpić również mężczyźni, w przedziale wiekowym 18-30 lat.  „Top Model” jest programem rozrywkowym typu relity show, produkowanym na licencji programu amerykańskiego.

Głównym założeniem programu jest wyłonienie top modelki, lub modela, który pobije światowe wybiegi. Jak do tej pory udało się to Paulinie Papierskiej, Oldze Kaczyńskiej, Zuzannie Kołodziejczyk, Osuenhe „Osi” Ugonoh oraz Radkowi Pestce.

Zwycięzcy uzyskali możliwość podpisania kontraktu z marką kosmetyczną Max Factor oraz agencją modelek NEXT. Dodatkowo każdy z nich uzyskał szansę uczestnictwa w profesjonalnej sesji okładkowej dla polskiej edycji, modowego magazynu Glamour.