yournamehereqtc Postep

Na czym smażą bezglutenowcy?

https://www.dagrasso.pl/chorzow/kontakt zwrot vat z zagranicy

I to jest dobrze postawione pytanie. Każda dieta rządzi się swoimi prawami.

Wegetariańska wyklucza smalec, wegańska masło. Są takie, które odpuszczają tylko olej roślinny.

Możliwości jest wiele, tyle ile różnego rodzaju diet. A co z dietą bez glutenu? Wiadomo, że lepiej kupić produkty nieprzetworzone i samemu przygotować z nich smaczny posiłek – tak więc na czym smażą bezglutenowcy? I tu miłe zaskoczenie – osoby nietolerujące glutenu mogą smażyć na takich samych produktach, jak osoby zdrowe.

Bez problemu więc usmażysz jajecznicę na smalcu i schabowego na oleju roślinnym. Każda sałatka może być skropiona sosem na bazie oliwy z oliwek – pamiętaj o tym przygotowując warzywa, ponieważ cenne witaminy A, D, E oraz K rozpuszczają się tylko w tłuszczach! Także przygotowując ciasta, zwłaszcza ucierane możesz spokojnie korzystać z margaryny.

Dieta bezglutenowa jest rygorystyczna, ale jak widać w przypadku tłuszczów roślinnych i zwierzęcych nie ma żadnych przeciwwskazań. Nie zaszkodzi jednak przeczytać składu kupowanej rzeczy.

Są w końcu produkty masłopodobne, które mogą zawierać śladowe ilości glutenu. Nie powinno się ich jeść także ze względu na to, że są po prostu niezdrowe.